۱۵- موهبت‌های بزرگ من در زندگی که بخاطر آن‌ها خداوند بخشنده و مهربان را همیشه سپاسگزاری می نمایم

15-57 سکینه قزوینی

موهبت های زندگی من آنقدر زیاد هستند به لطف و عنایت خداوند که من هرگز نمی توانم بنویسم. اکنون چند تا را می‌ نویسم.
 1. از اینکه من مؤسس دانشگاه زندگی (خداوند مهربان) و استادان مدعو دانشگاه زندگی که پیامبر (ص) و ائمه اطهار هستند را دوست دارم و پیرو و رهرو راهشان هستم موهبت بزرگی نصیبم شده و خدا را سپاسگزارم، الهی شکر، الهی شکر.
 2. اینکه هر روز که خداوند مرا از مرگ موقت یعنی خواب بیدار می کند و روزی دیگر را برای زندگی کردن به من هدیه می دهد موهبت بزرگی است و من بخاطر این نعمت بزرگ هزاران بار خداوند را سپاسگزارم، الهی شکر، الهی شکر.
 3. سلامتی روح و روان و جسم یکی از بهترین موهبت های ارزشمند است که به لطف خدا دارم و بخاطرش بسیار بسیار سپاسگزارم و هزاران بار شکرگزار این نعمت ارزشمند هستم.
 4. داشتن استاد معنوی یکی از بزرگترین موهبت هایی است که خداوند به من و فرزندانم عطا کرده است و من بخاطر حضور استاد گرامی دکتر بهادری نژاد که تاثیرات مثبت فراوانی در زندگی من و فرزندانم داشتند هزاران هزار بار خداوند بزرگ را شاکرم خدایا شکرت، شکرت، شکرت.
 5. داشتن فرزندان و نوه های سالم و خیرخواه و عاقل و داشتن عروس و داماد خوب که برایم مثل فرزند هستند از موهبت های ارزشمند خداوند است که هزاران بار خدا را سپاسگزارم خدایا شکرت، شکرت، شکرت.
 6. بدست آوردن رزق و روزی حلال و فراوان که من و خانواده ام و فرزندانم از آن برخوردار هستیم موهبت بزرگی است که هزاران بار خداوند را برای این موهبت عالی سپاسگزارم خدایا شکرت، شکرت.
 7. شادی و سلامتی و امنیت و آرامش از موهبت های گرانقدری هستند که من و فرزندانم از آن ها برخورداریم و بخاطرشان هزاران بار خداوند را شاکرم، الهی شکر، الهی شکر، الهی شکر.
 8. برخوردار بودن از وسایل و امکانات زندگی مثل یخچال، گاز، لباسشویی، ظرفشویی، جاروبرقی و ... که باعث آسایش و راحتیم هستند از موهبت های ارزشمند می باشند خدایا بخاطرشان هزاران بار سپاسگزارم، سپاسگزارم.
 9. برخورداری از تلفن ثابت و همراه و اینترنت که دنیا را به هم نزدیک کرده و فاصله ها کم شده موهبت بزرگی است که با داشتنش می توانیم با عزیزانمان در هر کجای دنیا هستند ارتباط صوتی و تصویری برقرار کنیم. خدا را برای این موهبت نیز هزاران بار سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم.
 10. داشتن خانه و وسیله نقلیه که باعث زندگی راحت تر می باشد موهبت بزرگی است برای این نعمت نیز هزاران هزار بار خدا را سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم.
 11. موهبت ارزشمند دیگر داشتن برق که هزاران استفاده از آن می شود و لوله کشی آب که واقعا مایه حیات است و لوله کشی گاز که رفاه زندگی ام را بیشتر کرده، بخاطرشان هزاران بار خدا را شاکرم. خدایا شکرت، شکرت، شکرت.
 12. از اینکه خداوند به من لطف کرده و امکاناتی و موهبت هایی نصیبم کرده که توانایی مدرسه رفتن و خواندن و نوشتن را داشته باشم، بسیار بسیار خدا را شاکرم، الهی شکرت، الهی شکرت، الهی شکرت.
 13. خدایا، ای خالق همه هستی بخاطر همه چیز از تو سپاسگزارم.

موارد دیگر